top of page

GİZLİLİK POLİTİKASI

Kişisel Bilgilerin Kullanımı Aydınlatma Metni

Özel Çanakkale Bilgi Teknik Özel Öğretim Kurs Merkezi ve bilgiteknikcanakkale.com sitesi de dahil olmak üzere sahip olduğu internet sitelerinde iletişim aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, Bilgi Teknik olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Bilgi Teknik'in bilgilendirme ve tanıtımı dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Sitemizdeki kayıt formları ve anketlerde irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız, kimlik numaranız vb.) vermeniz talep edilmektedir. Bahsedilen bu kişisel bilgileriniz; sizlerle iletişime geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır.
Bu sözleşmeyi onaylayarak Bilgi Teknik kuruluşunun e-mail, SMS, WhatsApp ve telefon yoluyla bilgilendirme ve tanıtım aramaları ile mesajlarını almayı kabul etmiş olursunuz.

bottom of page